Zoe Saldana

Zoe Yadira Saldaña Nazario, bilinen adıyla Zoe Saldana, Amerikalı aktris. Avatar'daki Neytiri rolüyle bilinmektedir.

Dominikli bir baba ve Porto Rikolu bir annenin çocuğu olarak 1978'de Passaic, New Jersey'de doğdu. 9 yaşında babasını bir trafik kazasında yitirince annesiyle birlikte Dominik Cumhuriyeti'ne taşındı. Burada dans ve baleyle ilgilendi. Lise yıllarında New York'a döndü ve bu kez tiyatro yapmaya başladı. Hala eğitimi sürerken ilk kez bir televizyon dizisinde, Law & Order'ın 13 Ekim 1999 tarihli bölümünde oynadı ve profesyonel oyunculuk yaşamı başlamış oldu. Bir grup dansçının hikâyesini anlatan 2000 yapımı Center Stage filmindeki Eva Rodriguez rolüyle daha fazla dikkat çekti, ancak bu rol nedeniyle okulu bırakmak zorunda kaldı. 2002 yılında Britney Spears'ın Crossroads filminde ve Drumline adlı komedi filminde oynadı. Daha sonra Anamaria adlı bir korsanı canlandırdığı 2003 yapımı Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl filminde rol aldı. Devamında 2004 yılında The Terminal ve 2005 yılında Guess Who filmlerinde oynadı. Juan Luis Guerra'nın "La llave de mi corazón" adlı şarkısının klibinde rol aldı.

Dünya çapında çok daha büyük şöhrete kavuşması, 2009 yılıyla oldu. Star Trek filminde Nyota Uhura rolüyle beğeni topladı. Aynı yıl James Cameron'un Avatar filminde başrolde yer aldı ve gişede müthiş bir iş yapan bu filmde Neytiri adlı bir Na'vi prensesini canlandırdı. Star Trek serisinin ikinci filmi Star Trek Into Darkness ve üçüncü filmi Star Trek Beyond'da Uhura rolünü sürdürdü. 2014'te Galaksinin Koruyucuları filminde de Gamora'yı canlandırdı. 2016'da ünlü blues piyanisti Nina Simone'nin hayatını anlatan filmde başrolde oynadı.

2013 yılında İtalyan Marco Perego ile evlenen Saldana'nın 2014'te Bowie Ezio Perego-Saldana ve Cy Aridio Perego-Saldana adında ikiz erkek çocukları dünyaya geldi.

 1. Dev Avcısı 720P Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Dev Avcısı 720P Türkçe Dublaj izle Dram, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  I Kill Giants 2017 Türkçe Dublaj olarak izlemeniz için hazır. -Barbara Thorson (Imogen Poots) için ömür iyi gitmemektedir. Depresyona giren genç kız kendi hayali dünyasında kurguladığı varlıklar ile vakit geçirmeye başlıyor. Çevresindeki insanlara bu varlıklardan bahseden genç kız, bu gerçeğe kimseyi inandıramaz. Gün gelip dünya kaosa sürüklendiğinde canavarın varlığına ikna olan ailesi Barbara Thorson'dan canavarı durdurmasını isteyecektir. Kendi rüşdünü ispat etme fırsatı yakalayan kızın fantastik macerasına tanıklık edeceğiz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız üst kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.I Kill Giants - Dev Avcısı filmine yapacağınız yorumlar bizler için önemli.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • 140
  • 0
  Galaksinin Koruyucuları 2 2017 Türkçe Dublaj 720P
  Tüm Bilgiler
  Galaksinin Koruyucuları 2 2017 Türkçe Dublaj 720P Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Galaksinin Koruyucuları 2 Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi 2017 7.6 720P olarak izlemeniz için hazır -Galaksinin Koruyucuları 2 izle, Galaksinin Koruyucuları 2 full izle, Galaksinin Koruyucuları 2 türkçe dublaj izle, Galaksinin Koruyucuları 2 hd izle, Guardians of the Galaxy Vol. 2 izle, Peter Jason ve arkadaşları suikastçi Gamora ailesinin intikamını almak için her yerde ailesini öldürenleri arıyor. Bu vazife diğer görevlerden oldukça daha zordur.- Yorumlarınızın FILMIZLIO.COM için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Galaksinin Koruyucuları 2 -Guardians of the Galaxy Vol. 2 Keyifli seyirler.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • 165
  • 0
  Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Türkçe Dublaj 2018
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Türkçe Dublaj 2018 Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Avengers: Infinity War filmi 2018 8.5 720P -Yenilmezler 3 izle, Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı izle, Yenilmezler 3 full izle, Yenilmezler 3 türkçe dublaj izle, Yenilmezler 3 hd izle, Avengers: Infinity War izle, Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...- Yorumlarınızın FILMIZLIO.COM için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 -Avengers: Infinity War Keyifli seyirler.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • 170
  • 0
  Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers: Endgame 720P izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler 4 Oyunun Sonu – Avengers: Endgame 720P izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler 4 Oyunun Sonu Avengers: Endgame filmi 2019 8.5 720P olarak izlemeniz için hazır -Yenilmezler Son Oyun izle, Yenilmezler 4 izle, Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 izle, Yenilmezler Son Oyun full izle, Yenilmezler Son Oyun türkçe dublaj izle, Yenilmezler Son Oyun hd izle, Avengers: Endgame, Marvel Evreni'nin birbirine bağlı olan 22 filmlik dev serisi, Yenilmezler'in 4. filmi ile son buluyor. Thanos'un galibiyetinden sonra kahramanlarımız, nihayet bu dünyanın ne kadar kırılgan olduğunu anlayacak ve onu ayakta tutmak için zamanla yarışacaklardır. ama bu esnada bazı fedakarlıkların yapılması gerekecektir...- Yorumlarınızın FILMIZLIO.COM için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yenilmezler 4 Oyunun Sonu -Avengers: Endgame Keyifli seyirler.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 164
  • 0
  Missing Link – Missing Link 720P izle
  Tüm Bilgiler
  Missing Link – Missing Link 720P izle 2019, Aile 
  Türkçe Altyazı
  Missing Link ABD İzle -Missing Link izle, Missing Link full izle, Missing Link türkçe dublaj izle, Missing Link hd izle, Missing Link 2019 izle, Bay Link çok sıradışı bir insandır. Bu iri kıyım adamın vücudu tüylerle kaplıdır. Kendisini bu denli farklı kılan şey ise genlerinde yatmaktadır. Bay Link, türünün son örneğidir. Komikliği ve sevimliliğiyle yeryüzünün en tatlı efsanesi olmaya aday olan Bay Link’in nesli çabucak tükenmiştir. Evrim yol kat etmiştir ve insanlığın görünümü Bay Link’inkinden epey farklıdır. Bir başına ve hüzünlü olan Bay Link’in etrafında artık kimse yoktur. Bir başına yaşamaktan bıkan Bay Link, bayağıdır kayıp olan yakınlarını bulmak için bir maceraya atılır.- Yorumlarınızın FILMIZLIO.COM için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Missing Link -Missing Link Keyifli seyirler.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 151
  • 0
  Avatar 2 720P Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Avatar 2 720P Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Avatar 2 filmi sizler için Filmizlio da -Avatar 2 Türkçe Altyazılı 1080p ULTRA HD izle. Heyecanla beklenen Avatar 2 Filmi 2021 de vizyona girmesi planlanıyor. James Cameron Filmin yönetmen ve yapımcı koltuğunda otururken, Oyuncu listesinde ise Zoe Saldana,Sam Worthington,Sigourney Weaver,Stephen Lang,Oona Chaplin,Cliff Curtis,Joel David Moore,CCH Pounder,Britain Dalton,Matt Gerald,Filip Geljo,Jamie Flatters,Bailey Bass,Trinity Bliss,Jack Champion,Duane Evans Jr.,Kate Winslet yer aldığını göreceğiz. Avatar 1 filminden Yola çıkacak olursak filmin konusu aynı dünya da geçecek olup bu kez doğacak olan çocukları için hayatı pahasına mücadele edecekler. tabiat ananın yardımıyla beraber ailesini Kurtarmaya çalıştığını göreceğiz. Peki acaba her şey yolunda gidecek mi ? Ejderleri bu bölümde de görecek miyiz ? Yine insanlara karşı mı muharebe olacak ? Buyurun hep beraber izleyip görelim. filmizlio.com ekibi iyi seyirler diler.- Yorumlarınızın FILMIZLIO.COM için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Avatar 2 -Avatar 2 Keyifli seyirler.
  • 2021
  • ABD
  • 720P
  • 158
  • 0
Zoe Saldana Resimleri