The New Mutants’tan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The New Mutants’tan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Temmuz 18, 2020

28 Okunma

“The New Mutants” filminden yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman, 23 Temmuz 2020 tarihinde dijital olarak gerçekleşecek Comic-Con’u adres göstererek bir heyecan dalgası yarattı.“The New Mutants” filminin ilk fragmanı 2017 yılında yayınlandı. 2017’den bu yana birçok erteleme ve aksilik ile karşılaşan yapım yeni bir tanıtım fragmanı ile...

“The New Mutants” filminden yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman, 23 Temmuz 2020 tarihinde dijital olarak gerçekleşecek Comic-Con’u adres göstererek bir heyecan dalgası yarattı.

“The New Mutants” filminin ilk fragmanı 2017 yılında yayınlandı. 2017’den bu yana birçok erteleme ve aksilik ile karşılaşan yapım yeni bir tanıtım fragmanı ile karşımıza çıktı.

Josh Boone’un yönettiği film, yapım aşamasında ortaya çıkan sıkıntılar nedeniyle koronavirüs salgınından da önce birçok erteleme yaşadı. Vizyon tarihi sürekli değişen, yeniden planlanan yapım son olarak pandemi dolayısıyla ertelendi. Son yayınlanan tanıtım fragmanında ise hayranlarının aklındaki soruları giderecek olan, 23 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşecek Comic-Con etkinliğini işaret eden filmin akıbeti etkinlikte düzenlenecek olan panelde belli olacak.

“The New Mutants” kendilerini garip bir klinikte bulan özel güçlere sahip bir grup gencin buradan kaçmaya çalışmasını odağına alıyor. Kaçış denemeleri sırasında korkularıyla ve kendileriyle yüzleşmek zorunda olan grubun, güçlerini kullanarak bir ekip olarak çalışması gerekiyor.

23 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşecek olan Comic-Con’daki panelde yönetmen Boone’un yanı sıra filmin yıldızları, Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton ve Alice Braga da bulunacak.

28 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin sinemalarda mı yoksa dijital ortamda mı gösterime gireceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER