Project Power’dan Fragman Geldi

Project Power’dan Fragman Geldi

Temmuz 18, 2020

56 Okunma

Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt’in başrolünde olduğu “Project Power”dan ilk fragman yayınlandı.Bir hap alıp içinizdeki süper gücü ortaya çıkarmak ister miydiniz? Netflix’in yeni yapımı “Project Power” Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt’li kadrosuyla bu sorunun peşine düşüyor.New Orleans sokaklarında yeni ...

Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt’in başrolünde olduğu “Project Power”dan ilk fragman yayınlandı.

Bir hap alıp içinizdeki süper gücü ortaya çıkarmak ister miydiniz? Netflix’in yeni yapımı “Project Power” Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt’li kadrosuyla bu sorunun peşine düşüyor.

New Orleans sokaklarında yeni bir hap ortaya çıkmıştır. Bu hapı içenin kendine özgü bir güç kazandığı söylentileri kulaktan kulağa ulaşır. Tek bityeniği vardır, o da hapı almadan hiçbir şey belli değildir, aldıktan sonra kurşungeçirmez bir cilde, görünmezliğe ve süper güçlü kaslara sahip olunabileceği gibi ölümle de sonuçlanabilir.

Bu hapın varlığı şehirdeki suç oranını giderek yükseltmektedir. Kritik seviyelere gelen suç oranına karşı yerel bir polis (Joseph Gordon-Levitt), genç bir uyuşturucu satıcısı (Dominique Fishback) ve gözünü intikam bürümüş bir eski asker (Jamie Foxx), güce güçle savaşma yolunu seçer. Hapı almayı göze alarak, bu hapın çıkış noktasını bulana kadar durmayacaklardır.

Henry Joost ve Ariel Schulman’ın yönettiği “Project Power” 14 Ağustos 2020 tarihinde Netflixte yayınlanmaya başlayacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER