Patrick Stewart’lı Life With Music Fragmanı Yayınlandı

Patrick Stewart’lı Life With Music Fragmanı Yayınlandı

Haziran 27, 2020

19 Okunma

Patrick Stewart ve Katie Holmes’un başrollerini paylaştığı “Life With Music” filminden fragman yayınlandı.Patrick Stewart’ı yeni filmi “Life With Music”te kendi alanında virtüöz bir piyanist olan Henry Field karakterinde görüyoruz. Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Henry, bir anda kendini sahne korkusu yaşarken bulur. Bir za...

Patrick Stewart ve Katie Holmes’un başrollerini paylaştığı “Life With Music” filminden fragman yayınlandı.

Patrick Stewart’ı yeni filmi “Life With Music”te kendi alanında virtüöz bir piyanist olan Henry Field karakterinde görüyoruz. Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Henry, bir anda kendini sahne korkusu yaşarken bulur. Bir zamanlar çok rahat bir şekilde sergilediği performans şimdi her notada tereddütte dönüşmüştür. Bu durum Henry’nin önceden yüzleştiği diğer problemleri de su üstüne çıkarmıştır.

Helen Morrison (Katies Holmes) ise naif ruhlu bir müzik eleştirmenidir. Helen’in de kendi geçmişinden gelen sıkıntılar onu rahat bırakmamaktadır. Henry’ye yardımcı olmak isteyen Helen, önce kendi problemlerinin üstesinden gelmelidir. Henry’ye olan yardımları meyvesini verdiğinde kendilerini yeni filizlenen bir ilişkinin içinde bulan ikilinin mutluluğu beklenmedik bir şekilde yarıda kalacaktır. Henry sahne korkusunun temelinde yatan sorunu kendi başına çözmedikçe ne ilişkisinde ne de sahnede başarılı olabilecektir.

Giancarlo Esposito ve Letitia Brookes’un kadrosunda yer aldığı “Life With Music” 27 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER