Noah Centineo Black Adam Kadrosunda

Noah Centineo Black Adam Kadrosunda

Temmuz 18, 2020

25 Okunma

Dwayne Johnson’lı “Black Adam” filminin kadrosuna Noah Centineo dahil oldu.“To All The Boys I’ve Loved” filmi ile tanınan Noah Centineo, Dwayne Johnson’ın başrol olarak yer aldığı “Black Adam” filminin kadrona dahil oldu. Noah Centineo filmde Atom Smasher karakterine hayat verecek.“Shazam!”ın baş düşmanı, karanlık bir yans...

Dwayne Johnson’lı “Black Adam” filminin kadrosuna Noah Centineo dahil oldu.

“To All The Boys I’ve Loved” filmi ile tanınan Noah Centineo, Dwayne Johnson’ın başrol olarak yer aldığı “Black Adam” filminin kadrona dahil oldu. Noah Centineo filmde Atom Smasher karakterine hayat verecek.

“Shazam!”ın baş düşmanı, karanlık bir yansıması olarak görünen Adam, zamanla anti-kahraman karakterine büründü. Dwayne Johnson’ı Black Adam olarak göreceğimiz film bu dönüşümü odağına alacak.

Atom Smasher, diğer adıyla Albert Rothstein ise kendi moleküler yapısındaki inanılmaz kontrolü ile tanınır. Bu kontrol ona muazzam bir güç ve kendi boyutlarını yönetme kabiliyeti vermiştir. “The Flash” dizisinde az da olsa görünen Atom Smasher karakterini dizide, Adam Copeland canlandırdı.

Jaume Collet-Serra’nın yönetmenliği üstlendiği filmin senaryosunu Adam Sztykiel yazdı. Filmin ne zaman çekimlere başlayacağı, konusu ve kadrosu hala bilinmezliğini koruyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER