Mucize Doktor Bitti Mi? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Mucize Doktor Bitti Mi? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Mayıs 16, 2020

19 Okunma

Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın başrollerini paylaştığı mucize doktor dizisinin kendi gün ve saatinde yeni bölümleriyle yayınlanmaması dizinin müdavimlerini oldukça üzmüştü. Yayınlandığı günlerde oldukça yüksek reyting oranlarıyla yapımcısı ve yayınlandığı kanalın yüzünü güldüren dizi, diğer birçok dizide olduğu gibi korona tedbirleri kapsamında durdurulmuş bulunuyor. Yeni bölümlerinin ekrana gelmemesi sebebiyle sosyal medyada oldukça sıkça sorulan Mucize doktor bitti mi? Yeni bölümler ne zaman yayınlanacak gibi sorular, yapımcı firma ve kanal tarafından şimdilik net bir şekilde cevaplanmıyor.

Mucize doktor bilindiği gibi Fox TV de her Perşembe akşamı kendi saatinde yayınlanıyor ve her bölümü merakla izleniyordu. Ancak 7 Mayıs Perşembe günü yayın akışında yeni bölümün yer almadığını gören dizi müdavimleri dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Yayın akışında tekrar bölümleriyle yer alan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruduğu gibi, gelecek bölüme ait herhangi bir fragman da yayınlanmıyor. Dizi ile ilgili bir başka merak konusu da, dizide Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in diziden ayrıldığına dair dedikoduların doğru olup olmadığı.

Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisini Bıraktı Mı?

Mucize Doktor dizisinin müdavimlerinin diziye bağlanmasının en önemli sebeplerinden biri hiç kuşku yok ki dizide başarılı bir oyunculuk gösteren Doktor Ali Vefa karakteri. Dizinin korona tedbirleri sebebiyle ara verdiği dönemlerde Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez’i Dudullu Postası adlı dizide gören hayranları, sanatçının diziden ayrıldığı yönünde şüpheye düşüyor. Mucize Doktor dizisiyle muhteşem bir oyunculuk sergileyen sanatçının başka bir dizide yer alması, Mucize Doktor bitti şeklinde bir algı oluşmasına sebep olurken, bir kısım izleyici de Taner Ölmez’in diziden ayrıldığına dair yorumlar yaparak sosyal medyada gündem oluşturmaya devam ediyor.

Mucize Doktor Dizisi Final Mi Yaptı?

Muhabirlerimizin aldığı son bilgilere göre dizinin final yapması henüz söz konusu değil. Yapımcı firma diğer dizilerde olduğu gibi çekimlerini korona virüsü tedbirleri çerçevesinde durdurmuş bulunuyor. Dizide yer alan sanatçıların da sosyal medya adreslerinden yaptığı yorumlarda izleyicilerle yakında buluşacaklarına dair işaretler veriliyor. Eski bölümlerinin yeniden verilmesine rağmen oldukça yüksek seyredilme oranlarına sahip olan dizi, toplumda bazı insanların sağlık sorunları sebebiyle nasıl dışlandıklarını ve eğitim almaları halinde bu tür bireylerin de topluma ne denli yararlı olabileceği çarpıcı örneklerle anlatılıyor.

Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın mükemmel oyunculuklarıyla bir dizi klasiği haline gelen Mucize doktor, dizide yer alan diğer usta sanatçılarla birlikte her hafta reyting sıralamalarında en üst sıralarda kendisine yer buluyor. Dizinin müdavimleri de dizinin başlaması için heyecanla gün sayıyor.

Mucize Doktor Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Haberimizi yaptığımız sırada dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir açıklama mevcut olmadığı gibi, yeni bir fragmanın da yayınlanıp yayınlanmayacağına dair herhangi bir açıklama yapılmış değil. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren milyonlarca izleyicinin favori dizilerinden biri haline gelen Mucize Doktor, korona virüs önlemlerine takılan diziler gibi, önlemlerin gevşetilmesini bekliyor.

Oldukça sosyal bir konuyla izleyici karşısına çıkan dizide her hafta farklı bir heyecana alışmış olan izleyiciler, Ali Vefa’ya olan hasretlerini Dudullu Postası adlı diziyi izleyerek gideriyor. Dizi sektörü ve sanat camiasına yakın olan haber kaynaklarımızdan sızan bilgilere göre, normalleşme sürecinin beklenildiği gibi gitmesi halinde dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine de Mayıs sonu veya Haziran ayında başlanacağı tahmin ediliyor.

Yorum Alanı